Göbek Eritme Hareketleri | En Etkili Karın Egzersizleri

Göbek Eritme Hareketleri | En Etkili Karın Egzersizleri fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Bu mevzuyla alakalı en kuvvetli karın eritme egzersizlerinden derlenen videoyu aşağıda seyredebilirsiniz, bundan dolayı zayıflama sürecinde egzersiz %30, diyet ve beslenme ise %70’lik bir etkiye haizdir"

Vücudumuzun  genellikle en fazla yağ toplayan bölgesi göbeğimiz ve çevresidir. Bugünkü makalemizin mevzusu olan göbek eritme hareketleri ile göbek çevremizdeki yağlanmayı ortadan kaldırmamız mümkün. Göbek eritme hareketleri karın çevresini sıkıştırarak yapılacağı için bu bölgedeki yağlanmayı eritecek ve akabinde sıkılaşmasını sağlayarak güzel duyu bir görüntü verecektir. Fakat dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta göbek eritme hareketlerini  her gün aynı sürelerde ve aynı ritmde tertipli şekilde uygulamaktır. Bu sayede karın kaslarımız kuvvetlenirken  özellikle bel ve göbek yağlanması ortadan kalkar. En klasik göbek eritme hareketlerinden birisi olan mekik hareketi ile yağlardan kurtulmak mümkündür. Günde 10 ila 15 kere düzgüsel  mekik,  10-15 kere ise sağ ve sol olmak suretiyle bacaklarla beraber yanlara doğru uygulanacak olan mekik ile hem bel çevresi hem de karın yağlardan arındırılabilir.

Göbek Nasıl Eritilir?

Günümüzde maalesef ki insanoğlu hazır ve yağlı yiyecek kültürüne oldukça alıştılar. Bu da bununla beraber obeziteyi getirdi.  Bu yüzden hangi yaş grubundan olursanız olun aşırı kiloluluk artık evlerimize girdi.  Bunun bir öteki sebebi oturarak çalışmak, bilgisayar başlangıcında oldukça fazla vakit geçirmek, spor yapmamak, tertipli ve dengeli beslenmemek geliyor. Bu durumu önleyebilmek adına kesinlikle evlerinizde  sulu ev yiyecekleri yemeği tercih edin  ve sebze tüketimine ağırlık verin. Göbek eritme hareketleri tek başına hiçbir anlam ifade etmezken dengeli ve sağlıklı beslenme ile güzel bir uyum yakalar. şu sebeple zayıflama sürecinde egzersiz %30, diyet ve beslenme ise %70’lik bir etkiye haizdir. Göbeğinizden yakınma ediyorsanız, eski kıyafetlerinizin içine girmekte zorlanıyorsanız, merdiven çıkarken yada kısa mesafeleri yürürken nefes nefese kalıyorsanız bunun sebebi göbeğinizin ve vücudunuzun yavaş yavaş yağlanıyor oluşudur.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Göbek Eriten Diyet Listesi

Göbek eritme hareketleri yalnızca göbek için yapılıyormuş şeklinde görünse de aslına bakarsak tüm vücudunuzu çalıştırır. Göbeğinizdeki yağların erimeye başlaması ile karnınız daha düz bir biçim alır ve kollarınız, bacaklarınız, sırtınız ile kalçanız da şekillenmeye adım atar. Göbek eritme hareketlerinin  etkilerini kontrol etmek arzu ederseniz her sabah ve her akşam olmak suretiyle bu hareketleri iki hafta süresince deneyin ve sonrasında daha ilkin içine sığamadığınız bir giysinizi giymeye çalışın. Etkiyi fark ettiğinizde hem fazlaca şaşıracak hem de oldukça mutlu olacaksınız. Bu mevzuyla alakadar en etkili karın eritme egzersizlerinden derlenen videoyu aşağıda seyredebilirsiniz.

Göbek çevresini en oldukça yağlandıran ve kilo almanıza Sonucu olan asitli içecekleri, cipsleri ve fastfood seçimi yiyecekleri bir kenara bırakın. Hayatınızı yiyecek anlamında düzene koyduğunuzda her şey fazlaca daha kolay olacak.Göbek Eritme Hareketleri | En Etkili Karın Egzersizleri Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 05:53:18