Günde Yirmi Dakika İle Bacak Nasıl İnceltilir?

Günde Yirmi Dakika İle Bacak Nasıl İnceltilir? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" doğal olarak ki uçmayacaksınız, yalnız, parmaklarınızın ucuna basarak yürüyüp, bacaklarınızın arka kısımlarını çalıştıracaksınız"

Bu yazımızda sizlere, bacak nasıl incelir; ve bacak nasıl inceltilir sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bacak inceltme hareketleri ile müteallik detaylı detayları yazımız içinde bulabileceğinizi bilmelisiniz. Günde yalnız yirmi dakikanızı ayırıp, belirttiğimiz şekilde bacak inceltme hareketleri yaparak bacak nasıl incelir; ya da bacak nasıl inceltilir sorusunun yanıtlarını bulabileceğinizi biliyor musunuz? isterseniz asla vakit kaybetmeden, bacak inceltme hareketleri ile alakalı püf noktaları sizlere aktarmaya başlamış olalım:


Bacak nasıl incelir? Bacak nasıl inceltilir? birazcık ilkin de belirtmiş olduğumuz şeklinde, bacak inceltme hareketlerini günde yirmi dakika, belirttiğimiz şekilde gerçekleştirmeniz kafi olacaktır. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, yürüyüş, ve de koşu… Peki günde yirmi dakika yürüyüş ve de koşu ile bacak nasıl incelir?
Bacak inceltme hareketleri içinde yer edinen yürüyüşünüzde, ayaklarınızın yere basmaması gerekmektedir. normal olarak aklınıza şu sual gelecek: ”Nasıl kısaca? Uçacak mıyız?” Hayır. doğal olarak ki uçmayacaksınız, sadece, parmaklarınızın ucuna basarak yürüyüp, bacaklarınızın arka kısımlarını çalıştıracaksınız. Bunun yanında, beş dakikanızı da, aralarda otuz saniyelik süre dilimi bırakıp, her seferinde de otuz saniye boşluk bırakarak şunu yapmalısınız: gene parmaklarınızın ucunda yürümeli, sadece bu sefer, bir ayağınız yerdeyken, ötekini basenlerinize kadar değirmeye çalışmalısınız. Ve unutmamalısınız ki, bacak inceltme hareketleri içinde yer edinen bu uygulamaları gerçekleştirirken, yürümekten oldukça koşarsanız, daha etkin sonuçlar elde edersiniz. Günde yirmi dakikanızı ayırarak bunu yapabilirsiniz, o şekilde değil mi?Günde Yirmi Dakika İle Bacak Nasıl İnceltilir? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 05:53:50