Üzüm Diyeti İle 3 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir?

Üzüm Diyeti İle 3 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Bu diyeti web üstünden araştırma yaparken öğrendim ve tecrübe etmek istedim, Bu diyeti ben uygulamadım fakat yakın dostum uygulayıp 4-5 kilo arası bir zayıflama sürecine girdikten sonrasında ben de üzüm diyeti listesini denemeyi düşünüyorum"

Popüler hususi durumunu her geçen gün daha da fazla arttırmaya süregelen üzüm diyeti ile artık sizde fazla kilolarınızdan gönül rahatlığı ile kurtulma şansına haiz olacaksınız.  İnsanların vücutlarında beliren fazla kilolar ne yazık ki hem biyolojik hem de ruhsal açıdan problem yaşamalarına niçin oluyor. Kendini fit görmek isteyen kişiler ise üzüm diyetiyle süratli şekilde zayıflamaya başlıyor. Mevsim geçişlerinde bile vücudunuzun tüm gereksinimlerini en kısa vakit dilimi içinde yerine getirebilecek olan üzüm diyeti ile sağlıklı bir zayıflama sürecine de olağan üstü şekilde girmiş olacaksınız. Vücuttaki toksinlerden mükemmel şekilde arınmanıza destek olan üzün diyeti, kilo vermek isteyen kişilerin bundan bu şekilde mükemmel yardımcılarından da biri olacaktır.

Üzüm Diyeti Nasıl Yapılır?

Sıkı bir diyet programı olarak algılayacağınız üzüm diyetinin kesinlikle kontrollü bir halde yapılması gerekiyor. bununla beraber uygulamanın günde 3 kere olduğu unutulmamalıdır. Eğer üzüm diyeti listesini tertipli bir halde uygularsanız o süre pozitif yönde tesirini de mükemmel şekilde görebileceksiniz. Diyeti tatbik eden şahıs her ne kadar ilk aşamada tam olarak zorlansa da sonraki evrelerde ise güçlük yaşamadan diyet programına olağan üstü şekilde uyum sağlama başarısını da gösteriyor.

Daha fazlaca sıvı ağırlıklı beslenme programını içeren üzüm diyetini meydana getirecek olan kişiler ilk olarak sırf sıvı tüketimi olduğundan dolayı ister istemez güçlük çekecektir. Fakat zaman içinde üzüm diyeti programına uyum sağlayacaksınız. Üzüm diyetinde kesinlikle ilk uyandığınız andan itibaren bir bardak suyunuzu içmeniz gerekiyor. bununla birlikte Kahvaltı esnasında eğer olmazsa olmazlarınız içinde ne olursa olsun yulaf ezmesi ve üzüm suyu ile beraber bir kaşık bal tüketimi yoluna başvurmanız gerekecektir. Gece yatmadan ilkin ise kesinlikle bir bardak üzüm suyu ile birlikte bir bardak ılık su içerek günü tamamlamanız gerekiyor. Diyetin ilk gününde sizi rahatsız edecek olan bir açlık hissi ile muhalif karşıya kalacağınız için bu duruma hazırlıklı olacağınız bir an diyete başlamalısınız. Diyetin temel kurallarından birisi de ara öğünlerde bile su tüketimi olmasıdır.

Üzüm Diyetinin yararları ve Zararları

Zayıflamak isteyen kişiler için üzüm diyeti en süratli şekilde zayıflama formüllerinden birisi olması en önemli avantajlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Normalde bir diyet listesine uygulanırken kişiler aylarca zayıflamayı beklemektedir. Fakat üzüm diyeti ile bu şekilde bir durum söz mevzusu olmayacak ve 3 günde 3 kilo benzer biçimde büyük bir şok diyeti olarak nitelendirebileceğimiz süratli kilo kaybı ile karşıt karşıya kalacaksınız. Üzüm diyetinin her ne kadar eksi yönleri bulunmasa bile tek negatif yanı eğer ki sağlık sorununuz var ise önemli vakaları ortaya çıkarabilecektir. Her ihtimale mukabil doktorunuza danışmanızda yarar olacaktır.

Üzüm Diyeti Yapanların Yorumları

Sena: Bu diyet için evvelinde fazlaca şüpheliydim. şundan dolayı sırf sıvı ağırlıklı olarak beslenecek olmam açıkçası beni fazlaca korkutuyordu. Fakat denemeye başladıktan sonrasında hakikaten süratli bir halde kilo verdim.

Melek: Fazla kilolarım yüzünden cemiyet içine çıkmaktan açıkçası çekiniyordum. Bu diyeti web üstünden araştırma yaparken öğrendim ve tecrübe etmek istedim. İlk gün şaşırtıcı ve şaşkınlık verici zorlandım. fakat ilerleyen günlerde bünyem yavaş yavaş alışmaya başladı ve hala diyete devam ediyorum. Üzüm diyeti oldukça güzel.

Gökhan: Eğer süratli bir halde zayıflamak istiyorsanız ne olursa olsun denemeniz ihtiyaç duyulan bir diyet.

Meriç: 3 günde 3 kilo dendiğinde kati bizle dalga geçiliyor demiştim. Bu diyeti ben uygulamadım fakat yakın dostum uygulayıp 4-5 kilo arası bir zayıflama sürecine girdikten sonrasında ben de üzüm diyeti listesini denemeyi düşünüyorum.

Üzüm Kaç Kalori?

Aşağıdaki ölçü değerlerine gore kaç gr üzüm yediğinizi ve kaç kalori aldığınızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.

1 minik salkım ortalama 60 gr üzüm: 43 kalori 1 porsiyon kısaca 150 gr üzüm: 107 kalori 1 kase ortalama 250 gr üzüm: 180 kalori

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Kalori sıralaması ile Yediklerinizi Hesaplayın

 

3 Günlük Üzüm Diyeti Listesi

1. Gün

Sabah: Sabah kahvaltısında bir bardak ılık su içilmeli + 1 bardak üzüm suyu + orta boy kâseye süt ve bir kaşık bal

Öğle: Bir bardak ılık su içilmeli + 10 tane üzüm + Bir bardak üzüm suyu

Akşam: Bir bardak üzüm suyu, yarım kâse yoğurt ve yarım porsiyon olacak şekilde pirinç lapası

Gece: 10 tane fındık, bir bardak su + üzüm suyu

 

2. Gün

Sabah: Bir bardak ılık su içilmeli, Bir bardak üzüm suyu, ufak bir kase çilekli yoğurt

Öğle: Bir bardak üzüm suyu, Bir bardak ılık su, Yarım kâse yağsız yoğurt, Yarım porsiyon pirinç lapası

Akşam: Bir bardak ılık su, Bir kase pirinç lapası, Bir bardak üzüm suyu, 5 tane ceviz, Yarım kâse yağsız yoğurt

Gece: Bir bardak ılık su, 5 tane ceviz

 

3. Gün

Sabah: Bir bardak üzüm suyu, Bir bardak ılık su, Haşlanmış tavuk etinden meydana getirilen minik boy sandviç hazırlanmalı

Öğle: Yarım porsiyon pirinç lapası, Tam kâse yağsız yoğurt, Bir bardak ılık su

Akşam: Sınırsız ızgara tavuk, Bir bardak üzüm suyu

Gece: Gece yatmadan ilkin Bir bardak ılık suÜzüm Diyeti İle 3 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir? Hakkında Yorumlar (1 Adet Yorum) Bulunuyor.

  • yorum ikon
    • merhaba
    • Turkey - Bursa / (Milleni.com)

    merhaba kardeşlerim


Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 05:52:54