Zayıflama Çaylarının Zararları Nelerdir?

Zayıflama Çaylarının Zararları Nelerdir? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" İşte bu yüzden, zayıflama çayları hakikaten zayıflatır mı; ya da zayıflama çayları işe yarıyor mu demek yerine, ilkin, zayıflama çaylarının zararları nedir sorusunun yanıtlarını almaya çalışmalıyız"

Zayıflama çayları hakikaten zayıflatırmı? Zayıflama çayları işe yarıyor mu şeklinde soruları bir kaç kişiye soran, sonrasında da pozitif yönde cevap alan kişiler, zayıflama çaylarının zararlarını detaylı bir halde araştırmadan, meşhur adların de isim; ve resimleri kullanılarak meydana getirilen reklamları takip edip, zayıflama çaylarına ulaşıyorlar. Ve ne yazık ki vatanımızda her yıl, fazlaca sayıda insan, zayıflama çaylarının zararlarına maruz kalmış olarak ölüyor, organlarını kaybediyor, ya da yaşamını problemli şekilde yaşamak durumunda kalıyor…

Bizler, başı ağrıdığında ağrı kesici ilaç içen, ve yanında bulunan her insana de şeker dağıtır şeklinde, ağrı kesici ikram eden bir toplumun torunlarıyız(!) fakat artık bilinçlenmeli, reçetesiz ilaç kullanımından kaçınmalı; en azından araştırmalıyız. İnsan yaşamının ucuz bulunduğunu söylediğimiz bugünlerde, kendi hayatımızı da ucuza vermemeliyiz. İşte bundan dolayı, zayıflama çayları hakikaten zayıflatır mı; ya da zayıflama çayları işe yarıyor mu demek yerine, ilkin, zayıflama çaylarının zararları nedir sorusunun yanıtlarını almaya çalışmalıyız.

Biz size bu mevzuda birazcık olsun destek olmak istedik… Zayıflama çaylarının tesiri vücudumuz açısından nasıldır, bir inceleyelim: Zayıflama çaylarının zararları içinde:
• Uyku düzeninin bozulması
• Ruh sağlığının bozulması
• Bağırsak emek harcama sisteminde aksama, ve bozulmalar
• Mesane kanseri
• Karaciğer – böbrek fonksiyonlarının bozulması
• Görme kayıpları
• Kalp krizi…
gibi mühim detaylardan söz etmek gerekir. Ve zayıflama çaylarının zararları içinde yer edinen bu unsurların temelinde, zayıflama çaylarının yarattığı doku harabiyeti yatmaktadır.

İnternet, tv; ya da size ulaşan herhangi bir başka mecrada gösterilen zayıflama çayı reklamları, her ne kadar size cazip de gelse, ya da bu reklamları meydana getiren kişiler, bir pazarlamacı edasıyla sizi, zayıflama çaylarının hakkaten zayıflattığına da inandırsalar, söz mevzusu zararları göze almaya kıymet mi?

Obezitenin bir hastalık bulunduğunu, tedavisi için doktora başvurmak icap ettiğini, kullanılacaksa onun tarafınca tavsiye edilen reçeteli ilaçların kullanılması icap ettiğini, sadece, zayıflamanın en tesirli şekillerinin, daha az yiyecek; ve daha fazlaca hareket etmek bulunduğunu bir kere daha hatırlatarak, eğer zayıflama çayı içmek istiyorsanız da, muhteviyatında ne işe yaradığını bildiğiniz, kendi hazırlayacağınız tarifleri uygulamanız icap ettiğinin altını bir kere daha önemle çizmek isteriz…Zayıflama Çaylarının Zararları Nelerdir? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 05:52:12